Get Adobe Flash player

Agencja doradztwa personalnego

Specjalista ds sprzedaży i rezerwacji

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)
Zakończenie rekrutacji: 29-11-2018
Wynagrodzenie: 2100.00 PLN
Liczba wakatów: 5

Polski HR -A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier.

Polski HR A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
 Specjalista ds. sprzedaży i rezerwacji.

Podstawowe obowiązki:

  • telefoniczne przyjmowanie rezerwacji od klientów klubu
  • Budowanie bazy klientów

  • Informowanie stałych klientów o eventach tj. czwartkowe wieczory z muzyką

  • Sprzedaż eventów tj.  andrzejki, sylwester, chrzciny, przyjęcia weselne, komunie,  stypy ect.

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie
  • miły głos i odpowiednie podejście do klienta

Co oferujemy:

  • stałe zatrudnienie
  • umowę o prace tymczasową
  • atrakcyjny system premiowy
  • wyposarzenie w narzędzia do pracy (laptop, telefon)

Praca w Krakowie dla osób z orzeczoną niepełnospranwością.

praca na pół zdalna(mozliwość wykonywania pracy zdalnie)

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ!

dodaj CV