Get Adobe Flash player

Agencja doradztwa personalnego

Doradca Klienta w Salonie

Lokalizacja: Zabrze (śląskie)
Zakończenie rekrutacji: 27-05-2018
Wynagrodzenie: 2200.00 - 4000.00 PLN
Rodzaj umowy: pełny etat
Liczba wakatów: 1

Polski HR -A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Jako Agencja Rekrutacyjna jesteśmy wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientem
  • Profesjonalne informowanie klienta o aktualnej ofercie firmy
  • Sprzedaż produktów w ramach portfolio firmy
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Stałe uaktualnianie wiedzy o ofercie firmy i rynku telekomunikacyjnym

Wymagania

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Kreatywności i wysokie kompetencje interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie
  • Preferowane wykształcenie średnie lub wyższe

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z rozbudowanym system premiowym
  • Praca w miłej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie będącej liderem w branży telekomunikacyjnej
  • bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ!

dodaj CV