Get Adobe Flash player

Agencja doradztwa personalnego

magazynier - kierowca

Lokalizacja: Nowy Sącz (małopolskie)
Zakończenie rekrutacji: 04-03-2018
Rodzaj umowy: pełny etat
Liczba wakatów: 4

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko - magazynier - kierowca.

Zadania:

  • transport towaru do klientów na terenie miasta i województwa
  • dbałość o powierzony sprzęt transportowy
  • prace magazynowo – biurowe
  • utrzymywanie dobrych relacji handlowych z klientami firmy
  • dbałość o powierzone dokumenty dostaw, bieżąca archiwizacja

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku dostawcy/kierowcy
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu samochodem dostawczym (do 3,5 t)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość topografii Poznania i województwa wielkopolskiego
  • lojalność, rzetelność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • obsługa komputera
  • prawo jazdy kat. „B”

Oferujemy:

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w firmie będącym liderem na rynku w swojej branży

Zapraszamy do aplikowania

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ!

dodaj CV