Get Adobe Flash player

Agencja doradztwa personalnego

agent ds. relacji z klientem biznesowym (osoba z orzeczeniem)

Lokalizacja: Bytom (śląskie)
Zakończenie rekrutacji: 04-03-2018
Rodzaj umowy: pełny etat
Liczba wakatów: 5

Obecnie dla naszego klienta szukamy osoby do kameralnego biura obsługi klienta.

Opis stanowiska:

Nowo zatrudnione osoby odpowiedzialne będą za prowadzenie rozmów telefonicznych, negocjacje z nowymi klientami oraz z kontrahentami już współpracującymi . Duży nacisk kładziemy na doskonalenie umiejętności i technik obsługi klienta.

Wymagania:

Miło widziane osoby z doświadczeniem zdobytym w pracy na podobnym stanowisku. Osoby bez doświadczenia zostaną profesjonalnie, bezpłatnie przeszkolone.

Oferujemy:

Gwarantujemy stałe wynagrodzenie (nie mniej niż 2100 zł brutto), system motywacyjny i premiowy oraz pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (8.00 -15.00 -7h!).

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała

Wynagrodzenie: 2 100,00zł - 3 000,00zł /miesiąc

orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ!

dodaj CV