Get Adobe Flash player

Agencja doradztwa personalnego

Boy Hotelowy

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)
Zakończenie rekrutacji: 26-01-2018
Rodzaj umowy: pełny etat
Liczba wakatów: 5

Polski HR A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A. Polski HR A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko –świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016.

Polski HR A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

- boy hotelowy

Miejsce pracy Kraków

Praca dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Obowiązki

- Wnoszenie bagaży gości hotelowych
- Drobne prace konserwatorskie(typu wymienić żarówkę)
- Pomoc personelowi sprzątającemu wynieść worki ze śmieciami, czy pościel z łóżek

Wymagania;

- Dyspozycyjność
- Dobry stosunek do klienta, chęć noszenia pomocy
- Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową,
- stałe wynagrodzenie,
- pracę w przyjaznej atmosferze.

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ!

dodaj CV