Get Adobe Flash player

Agencja doradztwa personalnego

obsługa klienta (osoba z orzeczeniem) Kraków

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)
Zakończenie rekrutacji: 01-02-2018
Rodzaj umowy: pełny etat
Liczba wakatów: 10

Polski HR A-Trybut S.A to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A.
Polski HR- A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Aktualnie dla naszego Klienta firmy Orange Polska poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Młodszy Konsultant

Oferta dedykowana osobom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Miejsce pracy: Kraków- centrum

Obowiązki:
• telefoniczne przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń od klientów firmy
• telefoniczne udzielanie informacji (obsługa połączeń przychodzących)
• rozwiązywanie problemów związanych z niedziałającym Internetem /telewizją/telefonem
• oferowanie dodatkowych usług

Wymagania:
• aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• podstawowa znajomość obsługi komputera
• gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatam

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową z możliwością długotrwałej współpracy
• stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
• solidne szkolenia na każdym szczeblu
• z nami odnajdziesz stabilizację zawodową

Składając aplikację przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR – A-trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, 31-620, Bohaterów września 82. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów i partnerów Administratora danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom holdingu Polski HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów.

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz dalszych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ!

dodaj CV