Get Adobe Flash player

Agencja doradztwa personalnego

magazynier

« Powrót do listy ogłoszeń

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
Zakończenie rekrutacji: 26-01-2018
Rodzaj umowy: praca tymczasowa
Liczba wakatów: 10


Polski HR - A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016. Polski HR - A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A. Polski HR - A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy 2 osób z doświadczeniem i BEZ doświadczenia chętnych do pracy na hali na stanowisku:

Magazynier

Lokalizacja: Warszawa Okęcie.

Praca polega na przygotowaniu oraz kompletowaniu towaru zgodnie z zamówieniem i odbywa się w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku.

Konieczna znajomość w stopniu komunikatywnym j. angielskiego

również możliwość zatrudnienia bez znajomości Angielskiego

 

Dla najlepszych pracowników możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.Złożenie aplikacji oznacza, że „Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR – A-trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, 31-620, oś. Bohaterów Września 82. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów i partnerów Administratora danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom holdingu Polski HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów."Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR A-trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ!

dodaj CV


NEWSLETTER