Get Adobe Flash player

Agencja doradztwa personalnego

Ustroń - Pracownik sprzątający ciągniki siodłowe

« Powrót do listy ogłoszeń

Lokalizacja: Ustroń (śląskie)
Zakończenie rekrutacji: 22-04-2018
Rodzaj umowy: praca tymczasowa
Liczba wakatów: 1


Polski HR-A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A.
Polski HR-A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Polski HR - A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016.

 

 

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

 

Pracownik sprzątający ciągniki siodłowe

 

Oferta dedykowana osobie z orzeczoną niepełnosprawnością

 

Miejsce pracy: Ustroń

 

Obowiązki:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna  za sprzątanie ciągników siodłowych w firmie transportowej.

 

Wymagania:

- dokładność i odpowiedzialność
- posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności

 

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku 
- umowę o pracę tymczasową
- stałe wynagrodzenie

 

Składając aplikację przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR – A-trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, Os. Bohaterów Września 92. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów i partnerów Administratora  danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom holdingu Polski HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów.

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR - A-Trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ!

dodaj CV


NEWSLETTER