Get Adobe Flash player

Agencja doradztwa personalnego

Sprzedawca/ ekspedient w sklepie zoologicznym- Szczecin

« Powrót do listy ogłoszeń

Lokalizacja: Szczecin (zachodniopomorskie)
Zakończenie rekrutacji: 12-03-2018
Rodzaj umowy: pełny etat
Liczba wakatów: 1


Polski HR A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Hr S.A. Polski HR A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko –świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016.
Polski HR A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Sprzedawca w sklepie zoologicznym

Dedykowane osobie z orzeczonym stopniem o niepełnosprawności.

Miejsce pracy: Szczecin
Wymiar czasu pracy: pełny etat

Zakres obowiązków:

- życzliwa obsługa klienta, doradzanie przy zakupach, udzielanie informacji na temat produktów
- dbanie o właściwy porządek w sklepie
- obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

- posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
- komunikatywność
- kultura osobista 
- zainteresowania tematyką zwierząt będzie mile widziane

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową z możliwością długotrwałej współpracy
- stałe wynagrodzenie oraz premie
- pracę w przyjaznej atmosferze

Składając aplikację przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR – A-trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, 31-620, Bohaterów września 82. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów i partnerów Administratora  danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom holdingu Polski HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów.

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR - A-Trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ!

dodaj CV


NEWSLETTER