Get Adobe Flash player

Agencja doradztwa personalnego

Sprzedawca w sklepie zoologicznym - Warszawa - Janki

« Powrót do listy ogłoszeń

Lokalizacja: Warszawa - Piaseczno (mazowieckie)
Zakończenie rekrutacji: 10-07-2018
Rodzaj umowy: pełny etat
Liczba wakatów: 1


Polski HR  A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Hr S.A.  Polski HR A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko –świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016.Polski HR A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

 Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: sprzedawca w sklepie zoologicznym- dedykowane osobie z orzeczonym stopniem o niepełnosprawności.

Miejsce pracy: Warszawa-Janki

Zakres obowiązków:

- profesjonalna obsługa klienta,

- dbanie o właściwa ekspozycje towaru,

- obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze klienta- mile widziane,

- kultura osobista i dyspozycyjność,

- zainteresowania tematyką zwierząt.

 

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- stałe wynagrodzenie oraz premie,

- pracę w przyjaznej atmosferze.

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR - A-Trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ!

dodaj CV


NEWSLETTER