Get Adobe Flash player

Agencja doradztwa personalnego

Praca dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

« Powrót do listy ogłoszeń

Lokalizacja: Bielsko-Biała (śląskie), Czechowice-Dziedzice (śląskie), Katowice (śląskie), Pszczyna (śląskie), więcej...
Zakończenie rekrutacji: 27-06-2018
Rodzaj umowy: pełny etat
Liczba wakatów: 5


Polski HR - A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A. Otrzymaliśmy nagrodę „Lodołamacza” II miejsce oraz srebrny medal w kategorii otwarty rynek pracy.

Polski HR - A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. 

 

Aktualnie dla naszych klientów poszukujemy chętnych osób do pracy z orzeczoną niepełnosprawnością.
 

Miejsca pracy: Katowice, Czechowice-Dziedzice, Tychy i inne

 

Poszukujemy kandydatów z orzeczonym stopniem niepełnosprawności do pracy na różne stanowiska: od prac produkcyjnych, stanowisko sprzedawcy, magazyniera po pracownika infolinii. 

 

Wymagania:

  • zależne od stanowiska
  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

 

Oferujemy:

  • możliwość dopasowania stanowiska pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do stanowiska, doświadczenia i kwalifikacji
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością długotrwałej współpracy

 

 

Złożenie aplikacji oznacza, że „Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR – A-trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, 31-156, ul. Kurniki 4. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów i partnerów Administratora danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom holdingu Polski HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów."

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR A-trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ!

dodaj CV


NEWSLETTER