Get Adobe Flash player

Agencja doradztwa personalnego

Pracownik produkcji (oferta dedykowana osobom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności)

« Powrót do listy ogłoszeń

Lokalizacja: Warszawa/Klaudyn (mazowieckie)
Zakończenie rekrutacji: 10-04-2018
Liczba wakatów: 2


Polski HR - A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016. Polski HR - A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A. Polski HR - A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. 

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
Pracownik produkcji (oferta dedykowana osobom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności)

Miejsce pracy: Klaudyn / Warszawa
Wymiar etatu: pełen etat

Obowiązki:

- Wykonywanie prac manualnych

- Porcjowanie gotowych wyrobów/pakowanie wyrobów

- Docinanie opakowań

- Pomoc przy obsłudze maszyn produkcyjnych

- Pomoc przy rozładunkach, załadunkach

Wymagania:

- Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności

- Zdolności manualne

- Dyspozycyjność

- Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełny etat

- Pracę w systemie dwuzmianowym

- Możliwość rozwoju i poznania nowoczesnych systemów pracy

Złożenie aplikacji oznacza, że „Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR – A-trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, 31-156, ul. Kurniki 4. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów i partnerów Administratora danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom holdingu Polski HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów."

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR A-trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ!

dodaj CV


NEWSLETTER