Get Adobe Flash player

Agencja doradztwa personalnego

Szczecin - Sprzedawca w sklepie zoologicznym (oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością)

Lokalizacja: Szczecin (zachodniopomorskie)
Zakończenie rekrutacji: 18-01-2018
Rodzaj umowy: pełny etat
Liczba wakatów: 1

Polski HR - A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A. Polski HR - A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Polski HR - A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Sprzedawca w sklepie zoologicznym (oferta dedykowana dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności)

Miejsce pracy: Szczecin

Wymiar etatu: pełny etat lub pół etatu

Obowiązki:

- profesjonalna obsługa klientów
- dbanie o właściwą ekspozycję towaru
- obsługa kasy fiskalnej
- raportowanie do przełożonego o wynikach sprzedaży

Wymagania:

- posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności - warunek konieczny
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
- wykształcenie co najmniej średnie
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- dyspozycyjność

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową z perspektywą długotrwałej współpracy
- pracę w przyjaznej atmosferze
- stałe wynagrodzenie + premie

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR - A-trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ!

dodaj CV